Září 2012

Video ze slavnostního zahájení

02.10.2012 11:57

Pro krátké připomenutí atmosféry turnaje přikládáme video ze slavnostního zahájení.

Pokud máte své videozáznamy či fotogalerie, o které se chcete podělit s ostatními, napište nám do Návštěvní knihy.

Letošní turnaj ukončen

01.10.2012 21:36

Závěrečnými boji a slavnostním vyhlášením skončil letošní turnaj Slavnosti fotbalu.

Vítězem letošního ročníku turnaje se stal tým AC Sparta Praha, když ve finále zdolal tradičního rivala - Slavii Praha. Bronzový stupínek si vybojovali hráči SK Prostějov.

Myslíme si, že v této věkové kategorii nejde o tom, na jakém místě se tým umístil, ale jaké fotbalové dovednosti zvládají jednotlivci a týmy. Nechceme tedy vyhlašovat, kdo byl na 4. - 34. místě, stejně tak nechceme mezi 450 hráči hledat nejlepšího střelce, brankáře či obránce. Věříme, že si tuto cestu vyberou i další pořadatelé z řad vyspělých týmů a že hlavním vítězem by měl být (a vždycky bude) jednoznačně fotbal.

Všichni hráči se snažili a předvedli to nejlepší, co umí a zaslouží maximální pochvalu za to, jak zvládli náročný třídenní turnaj. Jsme moc rádi, že jsme přivedli na naše hřiště hosty ze zahraničí - ze Slovenska, Polska, Lotyšska, Běloruska a Německa.

Velké poděkování zaslouží všichni, kteří se na zajištění turnaje podíleli - rodiče hráčů, sponzoři, trenéři a v neposlední řadě rozhodčí, bez kterých bychom takový turnaj těžko zvládli.

Pokud máte nápady na zlepšení, nebo máte chuť napsat své hodnocení turnaje, napište nám, prosím, do Návštěvní knihy.

Rádi bychom na stránkách zveřejnili i vaše fotografie či videozáznamy z turnaje. Máte-li fotogalerie na rajce.net, nebo někde jinde, a chcete se o ně podělit s ostatními účastníky, napište nám je také do Návštěvní knihy.

Ještě jednou díky všem a těšíme se na další utkání.

Příští ročník turnaje s největší pravděpodobností proběhne v červnu 2013 a bude určen hráčům ročníku 2004.

Průběžné tabulky

25.09.2012 19:43

Stejně jako v loňském roce, i letos budete moci sledovat průběžné výsledky v jednotlivých skupinách v tabulkách na serveru vysledky.com

Tabulka žluté skupiny

Tabulka modré skupiny

Návrh ubytování a stravování

23.09.2012 21:50

V přiložených souborech se můžete podívat na návrh ubytování a stravování. Tyto informace byly týmům rozeslány e-mailem a očekáváme od týmů zpětnou vazbu - tzn. informaci, jestli návrhy vyhovují, nebo mají potřebu menších úprav.

Návrh ubytování

Návrh stravování

Změna v seznamu účastníků

20.09.2012 21:02

Z nefotbalových důvodů bude na našem turnaji chybět věhlasný tým Dynama Kyjev. Namísto něho však přivítáme legendární lotyšský klub - Skonto Riga.

Tím pádem dochází ke změně v rozlosování - jde pouze o výměnu jednoho týmu za druhý.

Aktualizovaný rozpis žluté skupiny naleznete zde.

Už máme harmonogramy zápasů

13.09.2012 21:11

Konečně si můžete prohlédnout připravený harmonogram pro boje ve žluté a v modré skupině.

V každé skupině je 18 týmů a během pátku, soboty a neděle odehraje každý tým 17 zápasů s celky z vlastní skupiny a potom závěrečný zápas o umístění proti celku, který se umístil na stejném místě v té druhé skupině.

V pátek začínají zápasy ve 14:00 a měly by končit v 17:30.

V sobotu začínáme v 9:30 a končíme 16:45. Mezi 11:00 a 13:00 je pauza na obědy a turnaj rodičů/fanoušků.

V neděli začínáme v 9:30 a v 11:05 by měly začít boje o umístění. Vyhlášení výsledků by mělo začít ve 12:30.

Jen pro zajímavost - na osmi hřištích odehrajeme během víkendu úctyhodných 324 utkání!

V turnaji rodičů i WKS Śląsk Wrocław

07.09.2012 23:07

Do turnaje rodičů/fanoušků se přihlásili i zástupci WKS Śląsk Wrocław.

První formuláře

21.08.2012 10:32

Následující formuláře by vám mohly pomoci při nahlášení ubytování či při vyplňování soupisky:

Seznam osob pro ubytování - excel

Soupiska hráčů - excel

Soupiska hráčů - PDF

Formuláře si můžete vyplnit v počítači a vytisknout (nebo opačně) a použít při objednávání ubytování či nahlášení hráčů na turnaj.

Pokud pošlete vyplněný seznam osob elektronicky na recepci, zrychlí se tím ubytování.

You can fill in the form below and use it for the booking of accommodation.

If you send the completed list to the hotel reception, it will speed up your accommodation.